рік 2008

сподіваюсь буде вдалим

вы сможете зарабатывать до 2000-3000 долларов ежемесячно


У вас есть подключенный к сети Интернет персональный компьютер? Если, да и вы все еще не знаете, как значительно повысить ваши личные доходы, то этот курс-инструкция для вас. Было бы не простительно упускать свой шанс всегда иметь под рукой неиссякаемый источник значительных доходов. Выполняя простую временную работу на вашем компьютере, вы сможете зарабатывать до 2000-3000 долларов ежемесячно. Вы сможете сами выбирать, какие поручения выбрать из тысяч ежедневных предложений. Предложения значительно превышают спрос на них исполнителями работы. Благодаря этому дефициту на удаленных сотрудников, заработная плата за работу неизменно и постоянно растет. За один вечер, взяв простое задание, вы сможете заработать до 100 долларов

Не розумію на кого розраховане вищенаписане. Так згоден, що прфі можуть заробляти такі суми, але текс взятий з сайту котрий стверджує, що це зможуть зробити "новички в интернете"


Відкрити  Коментарів: 742 


Ого! Не очікував, що буде стільки відгуків! Шкода, що удома напряг з нетом (лінія на блокіраторі і сусіди через 10 хвилин прибігають з вимогою відключитися :-(  ) мабуть після відпустки подумаю про IDSL доступ.

Товариш порадив cashfiesta, говорить непоганий спонсор...

На кліках з моїм трафом заробити нереально. Поки що 5 гривень тільки "наклікали"...

Основним активам по моїх підрахунках має стати ХайВей!


Відкрити  Коментарів: 1 

Як я заробляю на ноутбук за допомогою нету


Влане на цю думку мене наштовхнули "інтернет бомжі". Подумав, якщо люди ставлять цілі заробити на квартиру і впевнено йдуть до цього, то чому б мені не спробувати втілити в життя, свою значно скромнішу мрію ;-)

Стартонув 17 липня, успіхами та вреженнями ділитись поступово. Побажайте удачі


Відкрити  Коментарів: 26 
Назад | Вперед
двигун торгівлі...

девіз зими!

«Чем думать и гадать – сомненья прочь. Скорее двинем рать, и битва все решит»


Мітки

Интересы
автомобілі, веб-будівництво, економіка, інтернет, музика, подожі, поліграфічний дизайн, чтиво

Швидкий огляд

Мой RSSМій RSS


ОБОЗ.ua