рік 2008

сподіваюсь буде вдалим


keis  26.10.2007 13:45:29
Настрій: таке як на аватарі
Музика: телевізор
Міткиговерла

Ніва на Говерлі! Нема меж ідіотизму!

Ви можете собі уявити аби японці дозволили щоб на Фудзіяму заїхала якась Тойота. Навіть у межах акції підйому вітчизняного виробника. Цим же завдається непоправна шкода природі гори, а про етичний аспект взагалі не хочеться згадувати. Хто дає подібні дозволи?

Внедорожник Chevrolet Niva попал на страницы Книги рекордов Украины, став первым автомобилем, покорившим вершину горы Говерла.

Соответствующие дипломы представители Книги вручили недавно организаторам экспедиции на Говерлу (ее высота 2061 м).

Восхождение совершил обычный серийный автомобиль, все его узлы и агрегаты остались без доработок. Специальная подготовка заключалась лишь в оснащении внедорожника лебедкой и дополнительной защите днища. На высоту 1450 м, где расположился базовый лагерь, Chevrolet Niva должна была подняться в сопровождении автомобилей ЗиЛ-131, ЛуАЗ-1302 с мотором от VolksWagen, тюнингового пикапа Chevrolet Silverado и квадроцикла.

 

Однако одолеть карпатское бездорожье смог только внедорожник от GM-АвтоВАЗ. Последующий подъем занял три недели, включая несколько дней, когда экипаж оказался в бездействии из-за снегопада. А в целом покорение "украинского Эвереста" длилось 24 дня. Любопытно, что после восхождения на высшую точку Украины автомобиль-рекордсмен был спущен к подножию горы всего за пять часов.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 9

все ж таки вони це зробили, падлюки.. :(((( ця тема піднімалася в пресі ще до початку акції і на ХВ також.. але на жаль, зупинити ці понти не змогли.. і чого вони всі не попадали з Говерли зі своїми нивами разом?

ненавиджу таких людей, які заради понтів нищать усе довкола. ідіоти. Тепер радійте, що ваша ідіотська нива у черговий раз понівечіла  Говерлу.

всеодно ніколи не куплю ниву: Дизайн - говно, якість - ше гірше! :)))

Ніколи не любив цього авто.

Всюдихідні якості старої ниви вражать, ніде правди діти, однак дизайн... якість... паршивенька

У інших країнах точно би після такого ніхто принципово не купував би той брухт

канєшно, дебілізм. хай би краще париж-дакар виграли на серійній ниві.

Оце то прямо в яблучко!!! Знімаю шапку!!! Я десь читав що ту ніву, на руках виносили на вершину ;-)

а вони були в памперсах? це ж скільки нести ту залізяку!!!...

Ну не постійно з її волокли. На тяжких ділянках по принципу "трохи ідем-трохи пхаєм". Той піарщик що придумав їм таке точно реалізував їдіотську ідею! З неї більше шкоди буде ніж добра

( коментарий удален )

двигун торгівлі...

девіз зими!

«Чем думать и гадать – сомненья прочь. Скорее двинем рать, и битва все решит»


Мітки

Интересы
автомобілі, веб-будівництво, економіка, інтернет, музика, подожі, поліграфічний дизайн, чтиво

Мой RSSМій RSS


ОБОЗ.ua