рік 2008

сподіваюсь буде вдалим


keis  20.05.2008 21:29:16
Настрій: Супер
Музика: ДДТ
Міткигазета

Моя перша газета

Я таки це зробив. Років дев’ять мабуть минуло з того часу, коли вперше подумав про власну газету. Багато разів здавалося б, що ось ось і мета досягнута однак… Я навіть жартувати почав, мовляв, якби за кожну розмову про відкриття газети з черговим «напарником» мені давали по гривні.:- ) То я б вже як у тому фільмі: «костюм с отливом пошью, машину с магнитофоном куплю и в Ялту» ;-)

 

Перший млинець зазвичай комом. Хто бачив макет перед виходом (а таких усього 7 чоловік, навіть батькам рідним не показував, став якимось забобонним ;-) ) казали, що все супер, однак я бачу власні помилки краще за інших. Я їх виправлятиму.

 

Це текст першої сторінки.

Шановні Сарненчани! До Вас потрапив перший примірник   нової газети нашого міста.  Головне завдання,  що ми ставимо перед газетою - вона мусить бути насамперед по справжньому Сарненською.

Ви зможете краще познайомитись з багатьма людьми, жителями нашого славного міста. Можливо, Ви навіть не здогадувалися, що Ваш сусід, чи колега по роботі має якесь яскраве захоплення, чи вміє робити незвичайні речі. У кожному випуску ми розповідатимемо про людей, їх таланти, вміння, про тих - ким наше місто має повне право пишатися. Отож чекайте на «Інтерв'ю з цікавими людьми», багато цінних фото, карикатур, кросвордів, історичних фактів, порад, словом всього, що має відношення до наших Сарн. Ну і звичайно на «живі» новини з життя міста.

Творімо газету разом! Нехай це стане нашим спільним гаслом. Якщо у Вас є чим поділитися з мешканцями нашого міста, Ви знаєте людей котрі вміють робити щось краще за всіх, чи може Ви самі маєте, якесь цікаве хобі, чи складаєте кросворди, пишете гуморески, маєте колекцію цікавих фото? Можливо хочете поділитися наболілим? Дайте знати про все це, не виключено, що публікація у нашій газеті приверне увагу, зможе допомогти.

Ми зробимо «Всі Сарни» не простою «бездушною» листівкою про все, запаковану рекламою, а газетою від Сарненчан і для Сарненчан. Чого дійсно не вистачає быльшості газет , так це хоча б малої частки гумору. Він здатен допомагати бачити ситуацію у новому світлі. Гумор пом’якшує повчальний тон, відкриває нові перспективи для думки. Тому, ми постараємось по мірі здібностей розбавляти газету іронічними зауваженнями та елементами гумору.

Як один з таких елементів пропоную сприймати і персонаж газети діда Арихиповича, чиї слова, репліки, дру-куватимуться у кожному наступному випуску газети.

Ви хочете знати хто такий дід Архипович? Сприймайте його слова поки що як критичний голос розумного та досвідченого дідугана, з околиці міста, який обожнює задавати ”незручні” питання. Його не  засліплює зовнішній блиск розповідей, не присипляє гнучкість переходів з чорного на біле... Діди Архиповичі необхідні газетам, та й ЗМІ загалом. Своїми запитаннями вони не дозволяють нам лукавити в своїх вис-ловленнях, розпливатися думкам.

Ще однією особливістю є те, що «Всі Сарни» задумано як газету виключно про та для жителів міста Сарни.

З поміж інших видань району, газета «Всі Сарни» відрізнятиметься і тим, що є і буде безкоштовною.

Гроші на її видавництво залуча-тимуться за рахунок розміщення у ній комерційної інформації. Водночас докладеться максимум зусиль задля того аби реклама була не простими «на-в'язливими шаблонними квадратами.» За мету поставлено творити рекламу у хорошому сенсі цього слова. Можна сказати «легку у сприйнятті і калорійною у засвоюванні» якщо порівнювати її з кулінарними стравами. (;-)

Абсолютно безкоштовно над-даватиметься площа в газеті для політичних дебатів, обговорень, вис-ловлення Ваших думок, пропозицій. Головна умова при цьому - відсутність образ, зневаги, та ставлення за мету нанесення моральної шкоди на адресу опонентів. В таких випадках, редакція залишає за собою право відмовляти в публікаціях, без будь яких пояснень. Ну і звичайно ж стислий виклад. Відгуки та відповіді також друкуватимуться безоплатно, за умови коректного вис-ловлення,  їх обє'м не повинен пере-вищувати площі публікації на яку дава-тиметься відповідь.

Зрештою, самі все побачите, а при бажанні - візьмете участь у створенні нового Сарненського часопису. Творімо газету разом!

 

«Коми ставити» я так і не навчився. Власне не виникало у мене ніколи бажання освоїти цю премудрість. Сподіваюся що знайду собі помічників, котрі володіють цими тонкощами.

 

Думав, що коли зрештою випущу перший номер то багато чого напишу, а тепер… Втілював його в життя  взявши на озброєння один з моїх найулюбленіших рядків Шекспіра: «Чем думать и гадать томясь в сомненьях – скорее двинем рать, пусть битва все решит…» не для всіх звичайно випадків життя, однак у моєму випадку спрацювало.

 

Щоправда зробив усе ні з ким не пересварившись. Старішаю ;-) мабуть мудрішаю

Ось власне і все про той загадковий, а для багатьох зовсім не загадковий «проект» на який пішло купу часу та енергії.

В таких випадках прийнято дякувати, називати всіх поіменно. Я цього не робитиму. Таким чином можна образити ненароком людину. Ви всі знаєте, що Ви для мене зробили! Я ВАМ ДЯКУЮ! Зізнаюсь, що якби не Ви, час виходу моєї першої газети значно б змістився. (По секрету скажу, що дату виходу,  змінював тричі)

Попереду ще 2-3 «проекти» які сподіваюся вдасться втілити в життя вже цього року. Побажайте удачі в бою!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 7

Фігасєєє! Ну Кейс. Респект за газету. Одна незангажовіаності і без_рекламноості не вийшло!

Не зрозумів...

ти тіки пілотний випуск зробив?

Ну не зовсім. незабаром випускатиму другий номер! Народ зустрів на ура!

All the other features of the Replica Patek Philippe Watches are hidden. All the beauty of the Replica Cartier is hidden under the transparent case back. Here, through a thin sapphire crystal you can see the perfect Replica Longines Watches tourbillon – one of the most beautiful Replica Chopard mechanisms.
Buying men scarpe hogan isn't for anybody and abounding can get by with just a brace of adequate active shoes. Thus, authoritative it safer if dancing with partners. But an accessible appearance shoe will acquiesce air to broadcast in your anxiety as you danced and yield abroad perspiration. In this arrangement the cleats are recessed into the shoe's sole which makes it added adequate to airing about in.

двигун торгівлі...

девіз зими!

«Чем думать и гадать – сомненья прочь. Скорее двинем рать, и битва все решит»


Мітки

Интересы
автомобілі, веб-будівництво, економіка, інтернет, музика, подожі, поліграфічний дизайн, чтиво

Мой RSSМій RSS


ОБОЗ.ua