рік 2008

сподіваюсь буде вдалим


keis  17.09.2007 13:18:40

Блоггер – високооплачувана професія майбутнього!

Дещо про «вічні» професії

 

1 Перукар.

2 Повар.

3 Фотограф.

4.Кравець.

5. Писака (журналіст, кореспондент, письменник, папарацці)

Похідна від писаки, у якої величезне майбутнє і потенціал – Блоггер. Чому? Все дуже просто! Люди – вуаєристи! У більшій чи меншій степені всі! Саме на цьому психологічному аспекті тримаються великі заробітки «зірок». Телепередачі «Дом», «Запретная зона», «Скрытая камера» щось там було ще на зразок «Жду тебя» чи як, точно не пам‘ятаю, телевізор, то не моє улюблене заняття…

Зрештою мільярди баксів зароблено і заробляється на серіалах, бо мільярдам людей цікаво «підглядати» як якийсь там Педро просто мовчки з розуму зходить, від нерозділеного кохання до якоїсь там Хуаніти.

Фотографи, котрих називають «папарацці» отримують шалені гонорари за фото посередньої якості, на котрих у  кумира мільйонів видно частинку спідньої білизни.

Чим це все пояснити? Цікавість?

Напишіть про ваші думки з цього приводу! Мені неймовірно цікаво! ;-)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 3

Далеко не всі вміють захоплююче писати. А в Інтернеті це дуже важливо. Тому припущення про те, що блоггер - професія майбутнього цілком резонне.

Кто-то из известных американских Интернет-бизнесменов сказал, что бизнес в Интернете – это «писатальство». И чем больше я занимаюсь маркетингом в Интернете, тем больше я убеждаюсь в правоте его слов.

колись вирив з якогось спаму цю фразу

В принципі згідний, зараз вже навіть є блоги мега популярні, і автори цих блогів на них заробляють гроші.
Доречі в серіалі :) Californication головний герой - письменник, веде блог і це є його роботою по-контракту. Тож можна сказати, що дійсно блогерство може стати роботою, в тому випадку, якщо ти вмієш писати так, щоб це могло зацікавити інших.


двигун торгівлі...

девіз зими!

«Чем думать и гадать – сомненья прочь. Скорее двинем рать, и битва все решит»


Мітки

Интересы
автомобілі, веб-будівництво, економіка, інтернет, музика, подожі, поліграфічний дизайн, чтиво

Мой RSSМій RSS


ОБОЗ.ua